/
/
/
Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly

Výrobce: Kasko

Bioklimatická pergola poskytuje inteligentní ochranu proti slunečnímu záření.
Pohyblivé hliníkové lamely lze naklápět rozmezí 0° až 125 °C, což umožňuje efektivně regulovat sluneční energii v závislosti na pohybu slunce.

Důmyslný systém zastřešení zajišťuje přirozené proudění vzduchu, takže
pod pergolou je vždy příjemně. Dle potřeby lze odvětrávat teplý vzduch a znemožnit tak přehřátí prostoru.

Bioklimatická pergola přináší spolehlivou ochranu proti dešti. Lamely v uzavřené poloze skvěle těsní, takže vodu nepropustí dovnitř. Z konstrukce pak dešťovou vodu odvádí integrovaný odtokový systém.

Výrobce: Kasko

Efektivní ochrana před deštěm i velkorysé zvětšení užitné plochy domu.

Přednosti pergoly s prosklenou střechou

Tato luxusnější varianta pergoly představuje efektivní ochranu před deštěm i velkorysé zvětšení užitné plochy domu. Jejím základem je kvalitní hliníková konstrukce ošetřená speciální povrchovou úpravou. Při ní vzniká ochranná vrstva z oxidu hliníku, která se stará o stálý vzhled výrobku.

V přední části pergoly se nachází okapový systém, který odvádí dešťovou vodu do stojny, v níž je integrovaná odtoková trubka. Střešní krytinu tvoří odolné bezpečnostní sklo. Tento typ pergoly umožňuje také zasklení bočních stěn či dodatečné doplnění o stínění v podobě rolet a žaluzií.

Výrobce: Kasko

Hliníková pergola je velmi populárním a spolehlivým systémem zastřešení a dnes už takřka nezbytnou součástí každé zahrady. Vyznačuje se minimálními nároky na údržbu, vysokou odolností a jedinečnou kvalitou zaručující dlouhou životnost. Jednoduchý koncept nabízí všestranné využití a celou řadu doplňkového příslušenství. Pergola Loira je tak ideálním místem k posezení, odpočinku i zábavě.

Střešní krytinou je v tomto případě 16 mm komůrkový polykarbonát.

Stabilní masivní konstrukci z extrudovaných profilů lze ukotvit k domu, zdi, zídce apod., nebo postavit samostatně. Je navržena tak, aby mohla poskytnout celou řadu variabilních řešení pro zastínění. Rovnou část stěn a střechu lze efektivně

stínit markýzou, různými typy žaluzií či rolet.

Jednoduchý minimalistický design pergoly Loira dodá každému prostoru nádech moderní architektury a snadno se přizpůsobí okolnímu prostředí.

Potřebujete poradit s výběrem?

Pokud si nevíte rady s výběrem nebo máte jakékoli dotazy, tak nám neváhejte zavolat na číslo +420 732 410 595 a se vším vám rádi poradíme.